U posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone Hajduk je unatoč vodstvu gostiju, stigao do pobjede 2:1. Prvi su do pogotka na Poljudu stigli nogometaši Gorice, koje je u vodstvo doveo Rukavina u 23. minuti, na asistenciju Štigleca, a poravnao je Trajkovski u 30. minuti, na dodavanje Moufija.

Preokret Hajduka dovršio je Pukštas u 64. minuti, udarcem koji je od bloka gostujuće obrane odsjeo iza leđa Radoševića. Gorica je tako ostala na osmom mjestu s tri boda zaostatka za Istrom 1961, uoči međusobnog ogleda u Velikoj Gorici u zadnjem kolu.

Na kraju utakmice, igrači Hajduka su krenuli prema sjeveru kako bi pozdravili Torcidu. Međutim, igrače je dočekao transparent koji je slikovito objasnio situaciju u završnici sezone u ovom klubu. Točnije, u posljednje vrijeme se pričalo i pisalo o igračima koji su propuštali posljednje utakmice zbog ozljeda. Pa je posljednja poruka Torcide bila više nego zanimljiva.