Predkadetkinje:

HŽKK "RAMA" : ŽKK "PRVI KOŠ" Vitez 46 : 30 (12 : 9 , 24 : 5 , 3 : 7 , 6 : 9)

HŽKK "RAMA"; Anđa Knežević 1, T. Bošnjak 29, Antonija Sičaja 8, M. Burić 2, M. Dedić 4, I. Dragić 2.

Gošće iz Viteza su samo u prvom periodu pružile dostojan otpor mladim Ramkinjama kada je rezultat na kraju prve četvrtine glasio 12:9, da bi na poluvremenu naše košarkašice imale već nedostižnu prednost 36 : 14.

Tada u igru ulaze mlađe igračice koje sigurno utakmicu kontroliraju do kraja. Ponovno je briljirala Tea Bošnjak koja je igrala samo jedno poluvrijeme i postigla 29 poena.

Košarkašice Rame uspješne i u Busovači

U nedjelju, 16. ožujka, u dvorani OŠ Busovača odigrano je 8. kolo lige mladih košarkaša SBK/Ž.

ŽKK "BUSOVAČA" : HŽKK "RAMA" 56 : 83 ( 13 : 16 , 13 : 24 , 15 : 24 , 15 : 19 )

HŽKK "RAMA": Anita Sičaja 15, Ana Zadrić 7, Bilić 6, Jelena Bošnjak 6, Tea Bošnjak 21, Brizar 28.

Naše košarkašice su premekano ušle u utakmicu, tako da je rezultat do polovice druge četvrtine bio minimalan u korist naših košarkašica. Tada trener Palinić uzima minutu odmora i pojačava odbranu, te na poluvremenu rezultat glasi 26 : 40 u korist naših igračica. U trećoj četvrtini prednost naših košarkašica iznosila je i preko 30 razlike tako da su posljednju četvrtinu igrale mlađe predkadetkinje.

Bila je to utakmica gdje smo imali loš procenat šuta (promašili 19 slobodnih bacanja i 12 trica), ali s borbenošću u obrani gdje je prednjačila Ana Zadrić uspjeli smo doći do sigurne i zaslužene pobjede. Sve igračice su pružile odličnu partiju, a za mrvicu iznad ostalih bile su Brizar sa 28 i Tea Bošnjak sa 21 postignutih poena.

HŽKK "Rama" je u 2014. godini odigrao 7 utakmica i sve uvjerljivo pobijedio, nadamo se da će se ovaj niz nastaviti i idući vikend kada naše košarkašice gostuju u Kiseljaku.

Isto tako u petak 14.03.2014. godine održan je upis u Školu košarke u Sportskoj dvorani OŠ „Fra Jeronim Vladić“ Ripci.