Sudac: Čabro (N.Travnik)

HŽKK "RAMA" : ŽKK "STAR" Fojnica 66 : 28 (21 : 6 , 20 : 3 , 13 : 10 , 12 : 9)

HŽKK "RAMA": Sičaja 14, Dedić 2, Bilić 5, Manov 12, J.Bošnjak 7, T.Bošnjak 15, Brizar 11. Trice: Sičaja 2, Manov 2, Bilić 1, J. Bošnjak 1

Bila je to još jedna utakmica u kojoj su naše košarkašice odmah na otvaranju pokazale tko je favorit, tako da je na kraju prve četvrtine rezultat glasio 21 : 6, a na poluvremenu čak 41 : 9.

Košarkašice HŽKK "Rama" bile su izrazito šuterski raspoložene pa su ukupno postigle 8 trojki. Trener Palinić je pružio priliku i mlađim igračicama koje su dobro iskoristile dobivenu minutažu.

Kod naših košarkašica nije bilo loših pojedinaca, a za nijansu ispred svih ponovno se istakla, iako povrijeđena, mlada Tea Bošnjak s postignutih 15 poena. Kadetkinje HKK "Rama" trenutno se nalaze na trećoj poziciji iza timova iz Bugojna i Viteza s omjerom 5 pobjeda i 1 poraz, te s dvije neodigrane zaostale utakmice.