Najuspješniji klub bio je ŠK „RAMA“ Prozor-Rama s 4 zlatne, 3 srebrne i 4 brončane medalje. Zlatne medalje osvojili su Antonio Kuraja u kategoriji kadeta do 12 godina, Mia Marić u kategoriji kadetkinja do 8 godina, Sara Marić u kategoriji kadetkinja do 14 godina i Sanja Marić u kategoriji kadetkinja do 16 godina. Srebrne medalje osvojili su Vjekoslav Drežnjak u kategoriji kadeta do 12 godina, Ena Palinić u kategoriji kadetkinja do 12 godina i Ana Kuraja u kategoriji kadetkinja do 16 godina. Brončane medalje osvojili su Julia Biloš u kategoriji kadetkinja do 10 godina, Ivona Ćurčić u kategoriji kadetkinja do 12 godina, Lucija Kuraja u kategoriji kadetkinja do 18 godina i Ivan Marić u kategoriji kadeta do 18 godina.

Natjecanje je otvorio Željko Bogut predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne i dopredsjednik Šahovske unije Bosne i Hercegovine. Na svečanom zatvaranju nagrade pobjednicima uručili su Vlado Matešić - pomoćnik načelnika općine Prozor-Rama, Stanko Ćurčić - direktor turnira i Željko Bogut - predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne koji je, između ostalog, izrazio veliko zadovoljstvo odzivom mladih šahista na ovo natjecanje i pozvao ih da sljedeće godine dođu u još većem broju. Direktor natjecanja bio je Stanko Ćurčić, a sudačke poslove obavljali su: Miro Marjanović, Ilija Baketarić, Tihomir Marić i Sanja Zdilar.